VidMate

VidMate dla Android

Bezpłatna aplikacja na Androida do pobierania filmów, programów telewizyjnych i muzyki z całego świata.

VidMate to aplikacja na Androida, która umożliwia pobieranie filmów z serwisów Facebook , YouTube , DailyMotion, Vimeo, Instagram, Soundcloud, Vine, Tumblr i wielu innych. Możesz pobrać najnowsze serie i filmy w formacie HD i oglądać darmową telewizję na żywo.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nieograniczone pliki do pobrania
  • Darmowy
  • Masz pokazy z Zee TV, Star Plus, Sahary itp.

Wady

  • Podobne usługi są obfite
  • Wysokie prędkości Internetu nie zawsze są podane

VidMate to aplikacja na Androida, która umożliwia pobieranie filmów z serwisów Facebook , YouTube , DailyMotion, Vimeo, Instagram, Soundcloud, Vine, Tumblr i wielu innych. Możesz pobrać najnowsze serie i filmy w formacie HD i oglądać darmową telewizję na żywo.


VidMate Opis i funkcje

Nowa wersja VidMate (2018) z ponad 400 milionami pobrań na całym świecie jest jednym z najpopularniejszych downloaderów. Niektóre z jego głównych cech to:

Nieograniczony pełny film do pobrania

Pobierz wysokiej jakości muzykę (format mp3 i inne formaty muzyczne)

Pobieranie filmów w jakości HD (w tym 2k, 4k i więcej!)

Polecane programy telewizyjne

Jak wspomniano powyżej, aplikacja VidMate pozwala pobierać filmy z całego świata . Możesz znaleźć nieograniczoną zawartość Hollywood, Bollywood i Kollywood oraz filmy z innych branż. To bardzo popularne narzędzie w Indiach, a co najlepsze, bezpłatnie,

Możesz oglądać telewizję na żywo, z ponad 200 kanałów do wyboru. Niektóre z nich to Zee TV, Star World, Channel V i Sahara Online. Wszystkie pokazy są często aktualizowane.

Oprócz filmów możesz także pobrać kilka milionów albumów i utworów za darmo. Szybkość pobierania jest jedną z najlepszych w swojej branży. Podobne narzędzia, takie jak Snaptube Video, będą miały trudność, by zbliżyć się do funkcji VidMate. Jeśli to nie wystarczy, wisienką na torcie jest jej przyjazny i przyjazny interfejs.


Wysoka prędkość pobierania

Aby uzyskać lepszy wgląd w szybkość Vidmate, możesz pobrać ten sam plik szybciej niż podobne aplikacje o tym samym łączu. Ta zwiększona prędkość jest dzięki zaawansowanej technologii, która optymalizuje łączność.

Technologia Vidmate łączy się z serwerem głównym kilka razy z dowolnego urządzenia. Pomaga to poprawić łączność i zwiększa prędkość pobierania do 5 razy. Oczywiście ta technologia nie jest wyjątkowa, ponieważ inne aplikacje również robią to samo, ale Vidmate stosuje ulepszoną łączność, która odróżnia ją od reszty. A to tylko wersja 2018. VidMate przygotowuje dezorganizację zmian na 2019, więc bądźcie czujni.

Aplikacja, która dobrze pasuje do VidMate, to VLC dla Androida , która pozwala na łatwe oglądanie plików wideo i obsługuje wszystkie formaty, w tym 4K HD na Twoim telefonie. Last but not least, jeśli potrzebujesz VPN , sprawdź Psiphon , jeden z najbardziej zaawansowanych i bezpiecznych VPN tam.


Alternatywy dla VidMate

Obecnie główną alternatywą dla VidMate jest. Snapube YouTube Downloader jest jednym z najczęściej pobieranych pakietów APK. Pobierz je tutaj:

Snaptube Video

TubeMate

TubeMate 2.0

TubeMate 3.0

Cały Video DownloaderZmianyNajczęściej pobierane Wideo na android

VidMate

Download

VidMate 3.6204

Opinie użytkowników o VidMate

Sponsorowany×